Planning

Bruisende Buren 2019: Requiem voor de IJsselcentrale
Deze pagina informeert de deelnemers over het proces van de voorstelling Requiem voor de IJsselcentrale

Hieronder vind je het overzicht van de repetities en voorstellingen
Blauw zijn de repetities in het repetitielokaal
Grijs zijn de repetities op locatie IJsselcentrale
Groen zijn de voorstellingen

Het schema is onder voorbehoud van wijzigingen. Iedere wijziging wordt in overleg met de desbetreffende deelnemer(s) gecommuniceerd.

donderdag 23 mei
De eerste bijeenkomst met ieder speelgroepje.
Céline bespreekt het idee van de scène, je leest gezamenlijk de tekst, je maakt afspraken voor de rest van het proces.
locatie: Wijkcentrum De Pol, ruimte 2

14:30 – 15:45 Magazijn/Museum
Peter Zanda, Janneke Meijer

15:45 – 17:00 Centrale hal voormalig hoofdgebouw
Christa Berghuis, Anneke Bonte, Reina Schoonbeek, André Nijboer

17:00 – 18:15 Hal magazijn/slechtvalken
Marlies en Sytse Tjallingii

19:00 – 20:15 Vergaderzaal
Less is More

20:15 – 21:30 Kantine
Ard Broos, Marianne Grooten, Tangodansers, Roel Goedhart

maandag 3 juni repetities
14:30 – 16:30 Magazijn/Museum
Peter Zanda, Janneke Meijer
locatie: Wijkcentrum De Pol, ruimte 3

16:30 – 18:30 Vergaderzaal
Less is More
locatie: Wijkcentrum De Pol, ruimte 3

19:30 – 21:30 Hijshal/Slotstuk & Wenteltrap
Céline bezoekt Fanfare Kunst na Arbeid in eigen repetitielokaal

vrijdag 7 juni repetities
13:00 – 15:00 Centrale hal voormalig hoofdgebouw
Christa Berghuis, Anneke Bonte, Reina Schoonbeek, André Nijboer
locatie: Wijkcentrum De Pol, ruimte 3

15:00 – 17:00 Kantine
Ard Broos, Marianne Grooten, Tangodansers, Roel Goedhart
locatie: Wijkcentrum De Pol, ruimte 3

19:30 – 22:00 Hijshal/Slotstuk & Wenteltrap
Céline bezoekt De Zwolse Harmonie in eigen repetitielokaal

dinsdag 11 juni repetitie
20:00 – 22:00 Stoet & zang van scène slechtvalken
Céline bezoekt Gioia in eigen repetitielokaal

woensdag 19 juni repetitie
14:30 – 16:30 Hal magazijn/slechtvalken
Marlies en Sytse Tjallingii
locatie: Wijkcentrum De Pol, ruimte 3

donderdag 20 juni repetitie
14:30 – 16:30 Hal magazijn/slechtvalken
Marlies en Sytse Tjallingii
locatie: Wijkcentrum De Pol, ruimte 3

16:30 – 18:30 Vergaderzaal
Less is More
locatie: Wijkcentrum De Pol, ruimte 3

vrijdag 21 juni repetitie op locatie IJsselcentrale
14:30 – 16:00 Magazijn/Museum
Peter Zanda, Janneke Meijer

16:00 – 17:30 Kantine
Ard Broos, Marianne Grooten, Tangodansers, Roel Goedhart

17:30 – 19:00 Vergaderzaal
Less is More

19:15 – 21:45 Wenteltrap
De Zwolse Harmonie, Improvie Dansgroep, Losse dansers

20:45 -22:00 Hijshal/Slotscène
De Zwolse Harmonie, Vrouwenkoor Gioia
Roel Goedhart, Lusanne Arts

maandag 24 juni repetitie op locatie IJsselcentrale
14:30 – 16:00 Kantine
Ard Broos, Marianne Grooten, Tangodansers, Roel Goedhart

16:00 – 17:30 Hal magazijn/slechtvalken
Marlies en Sytse Tjallingii

17:30 – 19:00 Centrale hal voormalig hoofdgebouw
Christa Berghuis, Anneke Bonte, Reina Schoonbeek, André Nijboer

19:15 – 21:45 Wenteltrap
Muziekvereniging Kunst na Arbeid, Improvie Dansgroep, Losse dansers

20:45 -22:00 Hijshal/Slotscène
Muziekvereniging Kunst na Arbeid, Vrouwenkoor Gioia
Roel Goedhart, Lusanne Arts

dinsdag 25 juni repetitie op locatie IJsselcentrale
14:30 – 16:00 Centrale hal voormalig hoofdgebouw
Christa Berghuis, Anneke Bonte, Reina Schoonbeek, André Nijboer

16:00 – 17:30 Kantine
Ard Broos, Marianne Grooten, Tangodansers, Roel Goedhart

17:30 – 19:00 Magazijn/Museum
Peter Zande, Janneke Meijer

19:15 – 21:45 Stoet
Vrouwenkoor Gioia en anderen
Roel Goedhart, Lusanne Arts

20:45 -22:00 Hal magazijn/slechtvalken
Vrouwenkoor Gioia, Marlies en Sytse Tjallingii

donderdagmiddag 27 juni repetities op locatie IJsselcentrale
14:30 – 16:00 Magazijn/Museum
Peter Zanda, Janneke Meijer

16:00 – 17:30 Centrale hal voormalig hoofdgebouw
Christa Berghuis, Anneke Bonte, Reina Schoonbeek, André Nijboer

17:30 uur vergaderzaal
Less is More

donderdagavond 27 juni GENERALE op locatie IJsselcentrale
Alle spelers doen mee aan de generale.

19:15 uur volledige voorstelling spelen
20:45 uur slotstuk en andere delen herhalen
22:00 uur einde

zaterdag 29 juni voorstellingen
10:30 uur opbouw
12:00 uur voorstelling 1
14:00 uur voorstelling 2
16:00 uur voorstelling 3
17:30uur afbreken
18:30 uur uiterlijk van het terrein af

zondag 30 juni voorstellingen
10:30 uur opbouw
12:00 uur voorstelling 1
14:00 uur voorstelling 2
16:00 uur voorstelling 3
17:30uur afbreken
18:30 uur uiterlijk van het terrein af